Detonic prášek na hypertenzi

Detonic cena na Slovensku 39EUR

Detonic je lyofilizovaná směs bylinných extraktů, které při kontaktu s vodou probouzejí živé molekuly. Tyto pečlivé čističe odstraňují z cév cholesterol, krevní sraženiny ulpívající na stěnách, kalcifikace a zbytky léků. Jedním slovem vše, co brání volnému proudění krve.

Kategórií:

Popis

Výhody

  • Léčí infekční zánětlivé procesy a viry
  • Účinně odstraňuje patogeny
  • Zmírňuje příznaky bolesti již po 1 aplikaci
  • Stabilizuje tlak
  • Ulevuje od bolesti hlavy
  • Zlepšuje zdraví

Jak používat Detonic

Balení obsahuje 50 g prášku. Návod k použití: pro dospělé rozřeďte 1 čajovou lžičku (5 g) prášku v 100 až 200 ml vody při pokojové teplotě a míchejte, dokud se úplně nerozpustí. Během těhotenství nebo kojení používejte pouze po konzultaci s lékařem. Nepřekračujte uvedenou dávku.

Kontraindikace

Neexistují žádné údaje o nepříjemných vedlejších účincích nebo kontraindikacích

Jistota kvality a nízká cena.

Neprodává se v lékárnách.

Jak funguje Detonic

Detonic je přípravek, který v nich způsobuje vázodilataci a zvýšený průtok krve. Proto se doporučuje používat jej k prevenci záchvatů angíny pectoris. Působení prášku je primárně zaměřeno na odstranění příčiny hypertenze. Po prostudování léku byly odhaleny následující indikace pro použití při léčbě arteriální hypertenze.

Aktivní forma přípravku nejen odstraňuje příznaky, ale také zcela obnovuje krevní cévy, což zajišťuje správnou cirkulaci krve a kyslíku v srdci.

Nativní přírodní formule tohoto přírodního komplexu obsahuje molekulární struktury, které jsou biokompatibilní s lidskými buňkami, organelami, prvky rostlinných buněk a přírodními složkami s rychlým pronikáním do krve, pro úplné rozpuštění cíleně působí na funkci a stav srdce, napětí a propustnost krevních cév a kapilár, další vliv na funkce a stav orgánů endokrinního systému, urogenitálního systému, imunitního systému, nervového systému, reologie krve, složení lymfy.

Složení Detonic

Extrakt z listů aloe

Obsahuje velké množství vitamínů, kyselin a účinných látek. Velmi účinný při léčbě kardiovaskulárních onemocnění. Pomáhá odstraňovat nervozitu, zlepšuje činnost srdce, zlepšuje krevní oběh, ředí krevní sraženiny a zlepšuje průchodnost cév

Extrakt z plodů hlohu

Tonizuje srdeční sval, rozšiřuje cévy, zabraňuje tvorbě plaku a zlepšuje krevní obraz. Stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi

Extrakt z mateřídoušky

Snižuje krevní tlak v tkáních a systémech těla, podporuje odstranění přebytečné tekutiny

Extrakt z dýňových semínek

Nezbytný pro tvorbu červených krvinek a protilátek, aby buňky mohly dýchat a růst

Výtažek z čagy

Složka, bez které nemůže nervový systém stabilně fungovat, působí relaxačně. Zlepšuje krevní oběh a podílí se na krvetvorbě.