Gigant gel pro zvětšení penisu

Gigant gel na bolesti kloubů. Cena Gigant na Slovensku 39 EUR

Gigant Gel rozhodně stojí za vyzkoušení, protože má přes milion spokojených zákazníků z celého světa. Od svého oficiálního uvedení na trh tento produkt přitahuje pozornost bezpočtu mužů díky své účinnosti a vlastnostem. Muži, kteří jej vyzkoušeli, potvrzují, že velmi dobře pomáhá zlepšit jejich sexuální život. Ve skutečnosti dosáhli mnoha výhod, pro které byl Giant navržen.

Kategórií:

Popis

Výhody

  • Zvětší velikost penisu až o 4-5 cm
  • Zvyšuje citlivost penisu
  • Po 2-3 týdnech používání se délka a tloušťka penisu prodlužuje
  • Pohlavní styk se stává delším a účinnějším
  • Zaručený orgasmus pro partnera

Jak užívat Gigant gel

  • Naneste malé množství gelu na penis pomalými masážními pohyby
  • Gel se aplikuje půl hodiny před pohlavním stykem

Kontraindikace

Neexistují žádné údaje o nepříjemných vedlejších účincích nebo kontraindikacích

Jistota kvality a nízká cena.

Neprodává se v lékárnách.

Gigant foto

Jak funguje Gigant gel

Gigant se stal gelem volby pro zvětšení penisu a mužské vylepšení obecně. S tímto vzorcem můžete znovu získat ztracené sebevědomí a plně uspokojit svého partnera.

Na rozdíl od jiných produktů na zvětšení penisu, jako jsou doplňky a pilulky, Gigant Intimate Gel Lubricant for Men je transdermální, takže jeho aktivní složky se vstřebávají přímo do tkání penisu a dají se do práce. Ve skutečnosti, čím více budete tento gel používat, tím lepší bude jeho účinek.

Gigant je sofistikované složení navržené s řadou silných afrodiziak k navození potěšení a zvýšení touhy. Její výrobci využili sílu přírody a její výhody proměnili v účinný a prospěšný přípravek pro zlepšení mužského zdraví. Toto jedinečné složení funguje tak, že stimuluje průtok krve, zlepšuje výdrž penisu, vytváří silnou, dlouhotrvající erekci a zvyšuje sexuální touhu.

Gigant foto

Složení Gigant gel

Rhodiola rosea

Rhodiola rosea

Posiluje stěny krevních cév, zvyšuje účinnost krevního oběhu v penisu

Pauinia Capuna Fruits

Pauinia Capuna Fruits

Zvětšuje kavernózní tkáně na délku a průměr. Toto ovoce je bohaté na různé minerály a živiny, které pomáhají zvýšit mužskou sexuální výkonnost a zvýšit počet spermií

Šalvěj

Šalvěj

Má stimulační účinek na sexuální potenci. To zvyšuje produkci růstových hormonů, což pomáhá zvětšit penis o několik centimetrů. Má také výhody při řešení problémů s erekcí a ejakulací

Divoká máta

Divoká máta

Má hřejivý účinek, zvyšuje mužskou potenci a také zlepšuje průtok krve do komůrek penisu.

Gigant foto