Insumed kapsle pro diabetes

Insumed kapsle pro léčbu diabetu. Cena na Slovensku 39 EUR

Insumed je určen k šetrné obnově těla trpícího cukrovkou. Účinně působí při diabetes mellitus 1.-2. typu, těhotenském diabetu (hyperglykémie u těhotných žen), poruchách zraku, poruchách trávicího a oběhového systému (atrofie tkání). Zvláštností tohoto produktu je možnost jeho použití v jakémkoli věku. Účinnost je kombinována s bezpečností a absencí vedlejších účinků.

Kategórií:

Popis

Výhody

  • Zvyšuje produkci inzulínu
  • Chrání před nadměrnou přítomností inzulínu v krve
  • Zabraňuje hypoglykémii
  • Obnovuje funkce jater a slinivky břišní
  • Stabilizuje vstřebávání sacharidů
  • Stabilizuje hladinu cukru
  • Normalizuje metabolismus

Jak používat Insumed

Užívejte pouze jednu kapsli denně a zapijte velkou sklenicí vody.

Kontraindikace

Neexistují žádné údaje o nepříjemných vedlejších účincích nebo kontraindikacích

 

Jistota kvality a nízká cena.

Neprodává se v lékárnách.

Insumed foto

Jak Insumed funguje

Insumed tobolky mají jedinečné složení, které pomáhá přirozeně stabilizovat produkci inzulínu a zároveň podporuje obranyschopnost těla.

Složení Insumed pomáhá předcházet komplikacím, a to i vážným, způsobeným nadměrnou hladinou cukru v krvi a cukrovkou. Tyto kapsle se ukázaly jako velmi účinné, což potvrzuje zpětná vazba na fórech zákazníků, kteří si koupili a užívají tento lék a kteří trpí cukrovkou v různých formách a v různých fázích.

Mnoho odborníků nazývá Insumed silným preventivním nástrojem, který pomáhá čelit problémům, jako je migréna, vysoký krevní tlak, anémie, patologie gastrointestinálního traktu a onemocnění kardiovaskulárního systému.

Tyto kapsle totiž při správném užívání mohou tělu pomoci.

Insumed foto

Složení Insumed

Banábový extrakt

Banábový extrakt

Aktivní složka, jejíž terapeutickou úlohou je zabránit štěpení cukrů vstupujících do organismu a tím udržovat hladinu krevního cukru v optimálních parametrech

Skořice

Skořice

Skořice má velmi vysoký obsah polyfenolů a flavonoidů, pomáhá snižovat glukózu, cholesterol a triglyceridy, má silný antioxidační účinek, pomáhá zastavit záněty způsobené cukrovkou

Insumed foto