Insunol kapky na cukrovku

Insunol kapsle pro léčbu diabetu. Cena na Slovensku 39EUR

Kapky Insunol je nový organický doplněk stravy, který pomáhá kontrolovat hladinu cukru v krvi a bojovat s cukrovkou. Droga se etablovala jako účinný nástroj pro udržení zdravého tělesného tonusu v boji proti cukrovce.

Kategórií:

Popis

Výhody Insunol

 • Snižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • Normalizuje hladinu glukózy v závislosti na věku a hmotnosti člověka
 • Podporuje buněčný metabolismus
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Reguluje metabolismus sacharidů
 • Zvyšuje účinek inzulínu
 • Podporuje fungování imunitního systému
 • Zvyšuje energii a vitalitu

Na co se Insunol používá?

Kapky Insunol zlepšují přirozenou odolnost organismu vůči cukrovce, pomáhají zlepšovat buněčný metabolismus a snižují hladinu cholesterolu v krvi. Droga se etablovala jako účinný nástroj pro udržení zdravého tělesného tonusu v boji proti cukrovce. Doplněk stravy nevyžaduje lékařský předpis a používá se ve spojení s léčbou předepsanou lékařem.

Jak užívat Insunol?

 • Pomocí dodané pipety přidejte 20 kapek přípravku do 100 ml teplé vody
 • Výsledný roztok pijte 2x denně
 • 1krát před snídaní
 • 1krát před večeří

Kontraindikace Insunol

Kapky Insunol jsou přírodním doplňkem stravy, který využívá pouze osvědčené vitamíny a bylinky. Přípravek nemá žádné negativní účinky a kontraindikace a je prodáván bez lékařského předpisu. Insunol nenahrazuje léky předepsané lékařem, ale pouze je doplňuje.

Uvolňovací forma léku

 • Kapky

Internetová lékárna Supplement Pharmacies prodává pouze kvalitní produkty přímo od výrobce.
Garantujeme vám, že dostanete zcela originální produkt za nejnižší cenu.
Dodáváme Insunol do všech měst Slovensko.

Insunol foto

Jak přípravek Insunol působí?

Insunol – přírodní kapky pro boj s cukrovkou. K dnešnímu dni se tento přípravek etabloval jako účinný prostředek na bázi přírodních vitamínů a bylin. Tento produkt je schopen normalizovat hladinu glukózy a inzulínu v krvi. Účinné látky, které tvoří Insunol, příznivě ovlivňují vnitřní tonus a energii těla, snižují hladinu cholesterolu v krvi a obnovují přirozenou úroveň metabolismu sacharidů. Extrakt z Ginkgo biloba, který je součástí kapek, normalizuje látkovou výměnu v buňkách, reologické vlastnosti krve a mikro cirkulaci. Zlepšuje krevní oběh, zásobuje tělo kyslíkem a glukózou.

Podle většiny kupujících je účinek patrný po týdnu užívání přípravku. Většina z nich rozlišuje následující vlastnosti: hladina cukru v krvi se snížila, počet záchvatů se znatelně snížil, celkový stav těla se zlepšil a objevila se energie. V některých případech jsou zaznamenány přírodní složky Insunolu, nepřítomnost vedlejších účinků a snadné použití.

Insunol foto

Recenze Insunol

Recenze Insunol Marie Horák

Marie Horák

Nekupuji poprvé. Dobrá sada vitamínů pro problémy se vstřebáváním inzulínu tělem. Dobře podporuje mimo sezónu. Dávám si ho většinou na jaře a na podzim. Doporučují!

Recenze Insunol Kristýna Dvořák

Kristýna Dvořák

hladina glukózy se vrátila do normálu, i když jsem nebral jiné léky, zda to byla náhoda nebo ne, nedokážu říct, ale faktem zůstává.

Recenze Insunol Ondřej Čech

Ondřej Čech

Těm, kteří mají vysoký cukr, je vhodné tyto kapky pít průběžně. Piju měsíc, pak týden pauza a opakuji. Cítím se mnohem lépe, žádná žízeň, žádné závratě. A nejdůležitější pro mě je, že vůbec nechci sladké.

Složení Insunol

Extrakt ze skořicové kůry

Extrakt ze skořicové kůry

snižuje hladinu cholesterolu, což pomáhá zbavit se krevních sraženin v cévách, snižuje náchylnost těla k inzulínu, snižuje hladinu cukru v krvi.

Taurin

Taurin

pomáhá snižovat hladinu glukózy v krvi, snižovat triglyceridy a také koncentrace cholesterolu. Má antioxidační a protizánětlivý účinek. Pomáhá stimulovat sekreci inzulínu.

Extrakt z listů Gymnema

Extrakt z listů Gymnema

Pomáhá posilovat imunitu a snižuje chuť na sladké. Obsahuje saponiny, díky kterým pomáhá snižovat cholesterol. Inhibuje absorpci glukózy v gastrointestinálním traktu, aktivuje produkci hormonu inzulínu a přispívá k regeneraci buněk, které jej syntetizují.

Extrakt z Ginkgo biloba

Extrakt z Ginkgo biloba

normalizuje metabolismus v buňkách, reologické vlastnosti krve a mikrocirkulaci. Zlepšuje krevní oběh, zásobuje tělo kyslíkem a glukózou. Normalizuje metabolické procesy.

Zinek

Zinek

nezbytný pro normální fungování inzulínu, zvyšuje odolnost organismu vůči infekcím a bariérové ​​funkce kůže, což je velmi důležité pro pacienty s diabetem.

SelenSelen

Selen

má silné antioxidační vlastnosti. Působí antidiabeticky, pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi. Podporuje fungování imunitního systému. Podporuje zvýšení pracovní kapacity, fyzické aktivity, zlepšení spánku, chuti k jídlu, nálady.

Chrom

Chrom

jeden z nejdůležitějších stopových prvků pro diabetes. Reguluje metabolismus lipidů, pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi, reguluje metabolismus sacharidů. Pomáhá přenášet cukr z potravy do tělesných tkání. Posiluje působení inzulínu a působí jako faktor „glukózové tolerance“. Zmírňuje bolestivé chutě na sladké.

Insunol foto