Oculear ve formě kapek, pro oči

Oculear zmierňuje namáhanie očí, zlepšuje ostrosť zraku. Cena na Slovensku 39 EUR

85 % informací o světě kolem nás přijímáme pomocí zraku. Dlouhá práce u počítače, obrazovky chytrých telefonů, chronická únava a dokonce i nedostatek spánku výrazně snižují vidění. Ignorování bolesti očí a zhoršeného vidění vede vždy k úplné nebo částečné slepotě! Brýle a kontaktní čočky situaci jen zhoršují: oční svaly úplně přestanou fungovat, v důsledku toho vidění klesá ještě rychleji.
Složky, které tvoří přípravek, mají přímý vliv při ztrátě zraku. Pomáhají kompenzovat nepříznivé biologické faktory. Přípravek pro obnovu zraku, vyvinutý na základě Výzkumného ústavu očních chorob, působí komplexně na příčiny zrakového postižení a poskytuje úplnou úlevu od nejčastějších očních chorob.
Oculear posiluje svaly oční bulvy a reguluje jejich práci, obnovuje správné zaostření čočky. Tím je zajištěn svalový tonus a přestanou deformovat čočku.

Kategorie:

Popis

Výhody Oculear

 • Posiluje sítnici oka
 • Stimuluje nervové synapse, které poskytují jasné vidění
 • Vrací čočku do normálního tvaru
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Eliminuje riziko očních onemocnění
 • Normalizuje nitrooční tlak
 • 100% přírodní ingredience
 • Žádné vedlejší účinky
 • Klinicky ověřený účinek

Na co se přípravek Oculear používá?

Proč se vidění zhoršuje?

Čočka a oční svaly jsou zodpovědné za zrakovou ostrost. Když svaly ochabují a elasticita čočky se snižuje, vidění se rapidně snižuje. To se děje z několika důvodů:

 • Věkové změny
 • Zánětlivé procesy a oční choroby
 • Zvýšený tlak na oční bulvu
 • Zvýšené namáhání očí
 • Nedostatečný přívod krve

I nepatrná odchylka od normy s sebou nese obtíže, se kterými se člověk musí potýkat všude. Čím horší vidění, tím více problémů vzniká. Být bez zraku bylo jedním z hrozných neštěstí všech dob. Neschopnost vidět své blízké, svět kolem nás a naprostá bezmoc – to je to, co z dlouhodobého hlediska znamená snížení zraku.

Oculear – je to biogenní komplex přírodních extraktů, které mají přímý vliv na ztrátu zraku a zajišťují úplné odstranění nejčastějších lidských očních onemocnění.
Toto je jediný přípravek, který reguluje svaly oční bulvy, což pomáhá obnovit normální zaostření a obnovit jasné, ostré a trojrozměrné vidění.

Jak používat?

 • 20 kapek rozpusťte v 100 ml vody, užívejte před jídlem 1-2x denně.

Oculear kontraindikace

přípravek je doplněk stravy, kapky nemají žádné vedlejší účinky a kontraindikace. Nedoporučuje se překračovat denní dávku.

Typ

Doplněk stravy

Internetová lékárna Supplement Pharmacies prodává pouze kvalitní produkty přímo od výrobce.

Garantujeme vám, že dostanete zcela originální produkt za nejnižší cenu. Naši kurýři doručují Oculear do všech měst Slovensko.

Oculear foto

Klinické výzkumy Oculear

Klinické studie provedené na základě Výzkumného ústavu očních nemocí v Evropě na 2897 dobrovolnících s různými příčinami a stupni zrakového postižení ukázaly následující výsledky:

 • 95% zkoumaných: Úplné obnovení zraku
 • 95% zkoumaných: Zmizela potřeba operace
 • 98% zkoumaných: Zbavilo se syndromu suchého oka
 • 96% zkoumaných: Obnoveno správné fungování zrakového aparátu
 • 100% zkoumaných: Žádné vedlejší účinky
Oculear foto

Složení Oculear

Výtažek z plodů arónie

přispívá k zostření zraku. Lutein, zeaxanthin a karotenoidy, které se nacházejí ve zralém ovoci, mají obrovský přínos pro zrak. Konkrétně tyto látky pomáhají oku filtrovat škodlivé ultrafialové paprsky a pomáhají předcházet okulární degeneraci.

Extrakt z plodů borůvky

Extrakt z plodů borůvky

obsahuje mnoho užitečných látek – např. vitamíny, organické kyseliny, minerály a karotenoidy. Terapeutický účinek borůvek na zrak mají na svědomí antokyany, které zlepšují prokrvení sítnice. Kromě toho jsou antokyany přírodní antioxidanty.

Šípkový extrakt

Šípkový extrakt

díky zvýšenému obsahu vitamínu C napomáhá k posílení zraku. Silný angioprotektor a antioxidant: posiluje cévní systém očí. Obsahuje karoten, příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu. Vitamin P posiluje kapiláry, pomáhá při vstřebávání vitaminu C, vitaminy B2 a B1 ovlivňují krvetvorné orgány.

Extrakt z květu měsíčku

Extrakt z květu měsíčku

zlepšuje výživu rohovky a sítnice, snižuje oční tlak, normalizuje složení slzné tekutiny, zlepšuje krevní oběh, snižuje náchylnost očí k vnějším podnětům a negativním faktorům.

Zinek

Zinek

je jedním z životně důležitých stopových prvků, které se nacházejí ve všech buňkách těla, včetně sítnice, zajišťující její stabilitu a průhlednost čočky.

Vitamin B2

Vitamin B2

zlepšuje výkonnost zornice, zabraňuje rozvoji glaukomu a šedého zákalu, posiluje kapilární síť v očích.

Vitamin B3

Vitamin B3

snižuje zánět. Pod jeho vlivem se vidění zostřuje. Zlepšuje mikro cirkulaci a obnovuje cévní aktivitu.

Vitamin B1

Vitamin B1

je zodpovědný za kvalitu přenosu nervových vzruchů z mozku do orgánů zraku a stavu zornice, odolává glaukomu, normalizuje nitrooční tlak.

Vitamin B6

Vitamin B6

má pozitivní vliv na zdraví očí a působí preventivně na změny související s věkem. Snižuje riziko onemocnění sítnice. Pomáhá snižovat onemocnění makulární degenerace.

Vitamin A

Vitamin A

je nezbytný pro zlepšení zrakové ostrosti, posílení rohovky a udržení schopnosti normálně vidět za soumraku. Snižuje suchost buněk rohovky a snižuje slzení a únavu očí.

Vitamin B12

Vitamin B12

je nezbytný pro normální krevní oběh a stabilizaci nervových vláken v očích.

Recenze Oculear

Recenze Oculear Alexandra Radu

Alexandra Radu

Po užívání Oculear se efekt dostavil téměř okamžitě. Po týdnu jsem cítil, že začínám lépe vidět. Při používání jsem nezaznamenal žádné vedlejší účinky, žádné pálení ani bolest. Určitě si objednám další, chci kurz absolvovat kompletně, výsledek je již znát.

Recenze Oculear Milán Balogh

Milán Balogh

Objednal jsem si je, jak se mi večer začaly unavovat oči, objevila se suchost a bolest. Začal jsem kapat tyto kapky: zvlhčili oči, zmírnila únava. Po pár dnech používání se vidění začalo zlepšovat. Líbilo se mi, že složení všech ingrediencí je přirozené a velmi pohodlné na použití.

Oculear foto