Traugel kloubní gel

Traugel gel na bolesti kloubů. Cena na Slovensku

Traugel se používá při různých onemocněních kloubů, chrupavek a kostní tkáně. Klinické studie prokázaly jeho účinnost proti dystrofickým lézím, zánětům a infekčním onemocněním.

Kategorie:

Popis

Výhody Traugel

 • Okamžitě anestetizuje
 • Posiluje chrupavku, stimuluje tvorbu synoviální tekutiny
 • Zmírňuje křeče, necitlivost a další příznaky
 • Zvyšuje počet chondrocytů
 • Odstraňuje záněty, otoky, překrvení

Traugel na čo je určený?

V poslední době se rozšířily nemoci jako artritida, artróza, osteochondróza a podobně. Trpí jimi stále více mladých lidí spolu se staršími lidmi. Nejnovější vývoj na trhu, Traugel, přichází na pomoc. Pomáhá zbavit se jakýchkoli problémů s klouby bez ohledu na věk.

Traugel obsahuje složky přírodního původu, které poskytují rychlý, ale zároveň šetrný účinek na poškozené tkáně. Pravidelné užívání Traugelu umožňuje zcela se zbavit problémů s klouby, následků úrazů nebo naopak nedostatku fyzické aktivity v důsledku sedavého způsobu života.

Ako užívať Traugel?

Aplikujte na suchou pokožku v postižené oblasti 2-3x denně. Nechte do úplného vstřebání, neoplachujte. Zabraňte tomu, aby se přípravek dostal na sliznice a rány.

Kontraindikácie Traugel

Doplnok výživy je dostupný bez lekárskeho predpisu, nemá žiadne vedľajšie účinky a kontraindikácie

Forma přípravku

Gel

Online lekáreň Supplement Pharmacies» predáva iba kvalitné výrobky priamo od výrobcu.

Zaručujeme, že dostanete úplne originálny produkt za nízku cenu.
Dodávame Traugel po celom Slovensko.

Traugel foto

Jak přípravek Traugel působí?

Složení gelu zahrnuje přírodní složky, které obsahují mnoho prospěšných sloučenin. Při jeho aplikaci se účinek neomezuje pouze na prohřátí kloubu a analgetický účinek, poškozené tkáně dostávají celou řadu prvků nezbytných pro normální fungování a další rekonvalescenci.

Při pravidelném užívání se pacienti mohou spolehnout na stabilní zlepšení: regeneraci chrupavky, doplnění množství synoviální tekutiny, která zajišťuje správnou funkci kloubu, ale i svalového a vazivového tonusu.

Receptura na bázi papriky, jírovce, vojtěšky a eukalyptu globular účinně dodává potřebné látky přímo do poškozených tkání, stimuluje regeneraci buněk. Zejména dodává vitamíny a minerály nezbytné pro výživu a dělení chondrocytů, základních buněk chrupavkové tkáně.

Gelový formát přispívá k rychlému vstřebání produktu beze stop, a co je nejdůležitější, k hlubokému pronikání účinné látky přes epidermis.

Abyste dosáhli prodlouženého účinku používání Traugelu, musíte gel používat pravidelně po celou dobu kurzu. Pouze dlouhodobé užívání umožňuje obnovit zdravé fungování tkání.

Traugelovo spektrum účinku se postupem času rozšiřuje.

 1. Bolest a nepohodlí zmizí při první aplikaci.
  Gel rychle odstraňuje zánět a zmírňuje bolest, kterou způsobuje. Pálení a řezání projde do 10 minut. Zrychlení krevního oběhu umožňuje dodat buňkám potřebné zdroje a usnadnit fungování tady a teď.
 2. Poté má gel podpůrný účinek, zabraňuje další destrukci kloubů a svalů.
  Přípravek stimuluje produkci synoviální tekutiny, přirozeného maziva, které zabraňuje poškození a opotřebení kloubu. Gel podporuje tvorbu ochranné bariéry, která umožňuje buňkám regeneraci bez rizika deformace při mechanickém namáhání.
 3. Aktivní komplex stopových prvků spouští obnovu kostní tkáně, obnovuje pohyblivost kloubů.
  Z dlouhodobého hlediska, když jsou buňky zásobeny dostatkem živin, Traugel podporuje aktivní dělení chondrocytů. To umožňuje kostní tkáni vrátit se do původního objemu a zpevnit kloub.

Traugel ukazuje svou účinnost při práci s různými škodlivými faktory. Sedavý způsob života, artróza, artritida, osteochondróza, ateroskleróza, sportovní zranění, zotavení po složitých operacích – tento nástroj pomáhá obnovit zdraví kloubů bez ohledu na původní příčinu poškození.

Traugel foto

Recenze Weicode

Mario Recenze Traugel

Mario Savall

Soukromým řidičem jsem skoro 30 let, myslím, že už mám záda tvarovaná jako záda autosedačky. Není divu, že jsem v určité chvíli trpěl bolestí.
K doktorům jsem nechodil, kupoval jsem jen mastičky jednu po druhé. Některé měly dočasný účinek, jiné nepomohly vůbec. Ale nedávno jsem se dozvěděl o Traugel a rozhodl jsem se to zkusit. A nelitoval jsem: po jednom kurzu už žádné krémy nepotřebuji.

Lianna Recenze Traugel

Lianna Chea

Tanci se věnuji od dětství a pravidelně vystupuji v zahraničí. Nedávno jsem po neúspěšné podpoře spadla přímo na koleno, utrhl si meniskus a poškodil kloub. Byla nutná operace.
Všechno šlo dobře, ale potřebovala jsem se zotavit, a to naléhavě. Doktor mi předepsal Traugel.
Používala jsem to každý den, chtěla jsem se co nejdříve vrátit k tanci, nebylo by možné ztratit formu. Po pouhých 2 měsících jsem již mohla vystupovat. Nyní všem řeknu o tomto úžasném přípravku.

Rafael Recenze Traugel

Rafael Callau

V důchodu jsem se rozhodl lokalitu vybavit a nechal se tak unést, že sázím již 5 let. V mém věku to není snadný úkol, někdy to prostřelí záda, někdy se v dolní části zad nenarovnám.
Kamarád mi doporučil Traugel, tak jsem si ho bez váhání koupil.
Gel mi pomohl. O týden později bolest zmizela a po úplném kurzu se znovu neobjevil otok ani zánět.
Jsem velmi rád, že nemůžete obětovat své blaho pro to, co milují.

Složení Weicode

Paprika

Obsahuje komplex vitamínů a mikroprvků nezbytných pro posílení kostí a kloubů. Podporuje tvorbu kolagenu, reparačního proteinu, který udržuje pevnost a elasticitu kloubní chrupavky.

Jírovec

Jírovec

Anestetizuje, zmírňuje otoky a záněty. Léčí krevní cévy a kapiláry, poskytuje výživu tkáním.

Vojtěška

Vojtěška

Odstraňuje přebytečnou sůl z kloubů. Tonizuje, snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje metabolismus.

Cypřiše

Cypřiše

Posiluje klouby a odstraňuje přebytečnou vodu z tkání, zmírňuje otoky. Zlepšuje mikro cirkulaci krve a normalizuje krevní tlak.

Eukalyptus kulovitý

Odstraňuje zánět, zmírňuje bolest. Přírodní antioxidant, podporuje regeneraci tkání.

Výťažok z listov Gymnema sylvestre

Výťažok z listov Gymnema sylvestre

Protizánětlivé činidlo, anestetizuje a odstraňuje přebytečnou tekutinu. Ředí krev, aby se zabránilo trombóze a ateroskleróze.

Olej ze semen amarantu

Olej ze semen amarantu

Stimuluje syntézu lysinu, aminokyseliny důležité pro reprodukci tkání, protilátek a kolagenu. Posiluje kardiovaskulární systém, aby zásoboval buňky výživou.

Extrakt Z Kôry Kumquatu

Extrakt Z Kôry Kumquatu

Dezinfikuje a odstraňuje ložiska zánětu, podporuje hojení poranění. Zlepšuje mikrocirkulaci tekutin, zmírňuje překrvení a otoky.

Kardamomový extrakt

Kardamomový extrakt

Uvolňuje křeče a křeče, pomáhá při bolestech svalů, revmatických a kloubních bolestí. Přírodní antiseptikum a stimulátor aktivity.

Traugel foto