Welltone kapky na hypertenzi

Welltone krevní tlak pod kontrolou. Cena na Slovensku 39EUR

Kapky jsou speciálně navrženy pro zlepšení práce srdce a cév. Lék normalizuje hladinu krevního tlaku a eliminuje účinky hypertenze.

Kategórií:

Popis

Výhody Welltone

 • Pomáhá obnovit normální hladinu krevního tlaku
 • Normalizuje činnost srdce
 • Zlepšuje průtok krve
 • Odstraňuje přebytečný cholesterol z těla
 • Zvyšuje obranyschopnost organismu
 • Obnovuje správné fungování krevních cév
 • Posiluje stěny krevních cév
 • Zmírňuje bolesti hlavy způsobené vysokým krevním tlakem
 • Normalizuje spánek
 • Uvolňuje napětí v těle, působí uklidňujícím dojmem

Na co se přípravek Welltone používá?

Kapky Welltone jsou speciálně navrženy pro zlepšení činnosti srdce a cév. Lék normalizuje hladinu krevního tlaku a eliminuje účinky hypertenze. Kapky Welltone jsou vyrobeny z přírodních surovin, jejichž léčivé vlastnosti jsou široce známé po celém světě. Pečlivě vybrané složení Welltone působí na oběhový systém bez ovlivnění ostatních orgánů, což pomáhá efektivněji řešit následky hypertenze bez vedlejších účinků. Díky osvědčeným přírodním složkám kapky neškodí zdraví a nezatěžují vnitřní orgány, zejména srdce. Pravidelný příjem léku v průběhu léčby pomáhá posílit stěny krevních cév, zlepšit krevní oběh, obnovit srdeční činnost, odstranit příznaky tachykardie, tinnitu, nespavosti a bolesti hlavy.

Jak užívat Welltone?

 • Rozpusťte 20 kapek ve 100 ml teplé vody
 • Užívejte před jídlem 1-2x denně

Welltone kontraindikace

přípravek je doplněk stravy, kapky nemají žádné vedlejší účinky a kontraindikace. Nedoporučuje se překračovat denní dávku.

Typ

Doplněk stravy

Internetová lékárna Supplement Pharmacies prodává pouze kvalitní produkty přímo od výrobce.

Garantujeme vám, že dostanete zcela originální produkt za nejnižší cenu. Naši kurýři doručují Welltone do všech měst Slovensko.

Welltone cena, koupit, lékárna, Slovensko

Jak přípravek Welltone působí?

Kapky Welltone se dodnes osvědčily jako jeden z nejlepších prostředků pro prevenci léčby hypertenze a pro snížení krevního tlaku na úroveň věkové normy. Hlavním rysem kapek Welltone je jejich zcela přirozené složení z časem prověřených složek. Přírodní aktivní složky doplňků stravy jsou tělem snadno vstřebatelné a nezpůsobují žádné negativní účinky, takže je může užívat téměř každý člověk.

Složení přípravku je vybráno tak, aby rychle a účinně ovlivnilo celý kardiovaskulární systém bez ovlivnění jiných orgánů. Vstřebaný tělem Welltone tonizuje srdeční sval a poskytuje dostatečný přísun kyslíku. V důsledku toho se snižuje dráždivost srdce, snižuje se frekvence, ustavuje se rytmus a zlepšuje se síla srdečních kontrakcí.
Dochází také ke snížení únavy, zlepšení koronárního prokrvení a mozkové cirkulace. Spánek se zlepšuje.

Vitamin C, který je součástí složení, přispívá k tvorbě kolagenu, nejhojnější bílkoviny v těle, a zejména k tvorbě sítě krevních cév. Je to také jeden z nejdůležitějších vitamínů, který posiluje imunitní systém a je ochranným faktorem proti účinkům stresu.

Welltone cena, koupit, lékárna, Slovensko

Recenze Welltone

Violetta Brožek

Wellton je výživový doplněk, který je vyroben z bylin, které jsou užitečné pro srdce a skutečně pomáhají snižovat hypertenzi, už jsem si koupil 2 krát za měsíční kurz. Je snadné ho pít, beru ho s jídlem a jsem ráda, že pomáhá, obecně je to vzácné! Doporučuji všem hypertenzím!

Diana Newmanová

Manželovi se kupodivu po prvním týdnu příjmu ustálil tlak, nikdy takové ukazatele neměl, jsem ráda.

Recenze Welltone Žije Novák

Žije Novák

Koupím Welltone svým rodičům, protože už nejsou mladí, určitě potřebují sledovat své zdraví, přípravek je nám již známý a dobře se osvědčil, po aplikaci se krevní tlak výrazně snižuje a normalizuje, pohoda zlepšuje, je to také prevence mrtvice a infarktu, což je velmi důležitý faktor. Kapky obsahují přírodní složky. Ve městě na prodej nenajdete, díky planetadelasalud lékárně za dostupnost a včasné doručení, je vše na úrovni.

Složení Welltone

Hloh

Hloh

Tím, že má vazodilatační účinek, tónuje srdeční sval, zajišťuje dostatečný přísun kyslíku. Frekvence se snižuje, rytmus se nastavuje, síla srdečních tepů se zvyšuje. V důsledku toho klesá
excitabilita srdce, únava je odstraněna, zlepšuje se koronární průtok krve a mozkový oběh

Kyselina askorbová

Kyselina askorbová

Podporuje posílení imunity, je faktorem ochrany těla před účinky stresu. Je nezbytný pro zrání a pevnost kolagenu, nejběžnějšího proteinu v těle a zejména tvořícího kostru cév. Je důležitým antioxidantem. Přispívá k odstranění cholesterolu z těla.

L-Arginin

L-Arginin

Aminokyselina spouští v těle proces produkce oxidu dusnatého (NO), který rozšiřuje cévy. Pravidelná expozice L-argininu přispívá ke zlepšení krevního oběhu, obnovuje správnou funkci cév.

Medunka

Meduňka

Posiluje stěny cév, pomáhá snižovat krevní tlak. Způsobuje sedativní a antiarytmický účinek. Je antioxidant, podporuje obnovu buněk

Extrakt z bobkového listu

Extrakt z bobkového listu

Přispívá k normalizaci krevního tlaku, rozšiřuje krevní cévy, což snižuje jejich periferní odpor k krevnímu proudu. Má diuretický účinek a odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla, což usnadňuje práci srdce.

Extrakt z kořene valerianu

Extrakt z kořene valerianu

Má sedativní a antispazmodický účinek. Zpomaluje srdeční frekvenci a rozšiřuje koronární cévy. Normalizuje spánek, uklidňuje a zmírňuje nervové napětí. Normalizuje práci kardiovaskulárního systému.

Niacin

Niacin

Normalizuje práci kardiovaskulárního systému. Má vazodilatační účinek, zlepšuje metabolismus sacharidů a dusíku, snižuje obsah celkového cholesterolu. Podílí se na metabolismu tuků, aminokyselin. Zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje fibrinolytickou aktivitu krve

Vitamin B1

Vitamin B1

Přispívá k normalizaci krevního tlaku, rozšiřuje krevní cévy, což snižuje jejich periferní odpor k krevnímu proudu. Má diuretický účinek a odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla, což usnadňuje práci srdce.

Selen

Je nezbytný pro práci srdečního svalu a krevních cév, snižuje hladovění tkání srdce kyslíkem, chrání srdce před působením volných radikálů

Welltone cena, koupit, lékárna, Slovensko