Zenidol krém pro léčbu plísní

Zenidol krém pro léčbu houby na nohou. Cena na Slovensku 39 EUR

Houba je patologie, která se každým dnem zvyšuje, problém postihující ženy i muže. Jedná se o plísňovou infekci, která obvykle začíná na prstech u nohou a způsobuje šupinatou, svědivou, svědivou a pálivou vyrážku. Zenidol krém je řešení pro mykózu, které funguje od první aplikace. Kromě toho se gel používá při problémech, jako je zápach z úst, pocení, svědění a popraskané nehty.

Kategorie:

Popis

Výhody

 • Léčí plísně nohou a nehtů
 • Odstraňuje svědění a nepohodlí
 • Odstraňuje zápach a pot
 • Opravuje trhliny na patách
 • Zenidol odstraňuje svědění, loupání a podráždění pokožky nohou
 • Vrací nehtům zdravý vzhled
 • Stabilizuje potní žlázy
 • Zcela eliminuje plísně v jediném cyklu

Jak užívat Zenidol

 • Pokud chcete s tímto krémem dosáhnout co nejlepších výsledků, začněte s jeho aplikací, jakmile se objeví první příznaky plísňové infekce. Všimněte si, že se může jednat pouze o mírné zarudnutí nebo mírné svědění.
 • Aplikujte malou dávku Zenidolu na všechna postižená místa.
 • Neoplachujte ani neotírejte.
 • Nechte mast vsáknout a pak si ponožky znovu nasaďte.

Kontraindikace

Neexistují žádné údaje o nepříjemných vedlejších účincích nebo kontraindikacích

Jistota kvality a nízká cena.

Neprodává se v lékárnách.

zenidol foto

Jak funguje Zenidol

Zenidol je inovativní krém s biologickými přísadami k řešení mnoha problémů, kterým mohou vaše nohy čelit. Pokud vás nohy svědí nebo se vám odlupují, nebo pokud si všimnete, že vám nehty pravidelně praskají (nebo dokonce padají), pak tuto organickou formuli určitě potřebujete.

Zenidol se používá k léčbě stávajícího problému i k prevenci. Antifungální krém se rychle vstřebává do pokožky a vyživuje ji.

Tato antimykotická mast se aplikuje na postižené místo k odstranění plísní na nohou, svědění a tržných ran. Krém, který je řešením vašich problémů, se snadno vstřebává a působí již od první aplikace.

Tento produkt se rovnoměrně roztírá po chodidle, nejlepší na něm je, že nezanechává stopy na látce a nevyžaduje praní. Účinně působí díky každé ze složek tvořících jeho složení, které jsou zodpovědné za hojení tkání epidermis nohy s cílem trvale odstranit infekci.

zenidol foto

Složení Zenidol

Esenciální olej z čajovníku

Oblíbený pro své antibakteriální vlastnosti a schopnost likvidovat choroboplodné zárodky, tělesné infekce a plísně, je to jeden z nejlepších esenciálních olejů, který trvale obnovuje nejen povrch pokožky nohou, ale i buňky dermisu

Terpen

Terpen

Komplex organických esenciálních olejů, který trvale zabíjí plísně a mikroby. Tato účinná složka Zenidolu pomáhá předcházet dalším infekcím a popraskaným nehtům

Organický extrakt z kostivalu lékařského

Organický extrakt z kostivalu lékařského

Oblíbená složka používaná v terapeutických designérových mastích pro protizánětlivé působení proti plísním a bakteriím

Esenciální olej z jalovce

Esenciální olej z jalovce

Tyto malé fialové bobule se používají v holistické medicíně pro různé účely. Při rychlé reakci na tvorbu plísní, zejména ve složení zenidol, olej zastaví infekci od jejích prvních příznaků, jako je svědění a zarudnutí

zenidol foto